Yüzük Tepsisi Kare

En güzel anıların yaşanağı söz ve nişan günlerinde ihtiyacınız olan yüzük tepsileri Mutlu Son Atölyesi ayrıcalığı ile sizlerin oluyor!

Kare nişan tespsisi, arzu ettiğiniz renkte kurdele ve çiçekler ile size özel olarak hazırlanmaktadır. Genel olarak gelin adaylarının tercihi, nişan günü giyecekleri elbise ile bir konsept oluşturmaktır.

Kare söz tepsisi, arzu ettiğiniz renkte kurdele ve çiçekler ile size özel olarak hazırlanmaktadır. Genel oladak adaylarının tercihi, söz günü giyecekleri elbise ile bir konsept oluşturmaktır.

Hayatınızın en güzel gününde, en derin manaları içeriğinde taşıyan yüzüklerin taşınacağını bu ürün, günlük hayatta da dekoratif olarak kullanılabilir.

Sipariş ve Teslimat

Ülkemizin tüm bölgelerine hizmet veren şirketimiz Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olup, özenle hazırladıkları ürünleri yine aynı özenle ambalajlıyor ve Yurtiçi Kargo firmasının kalite ve güvencesi ile sizlere ulaştırıyor.

Bizler ile instagram sayfamız ve ya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki logoları tıklayarak bizlere ulaşmak artık çok kolay!

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat