Söz Nişan Tepsisi

Evlilik kararı alan çiftleri bekleyen ilk adımlar şüphesiz kız isteme, söz ve nişan törenleridir. Bu törenlerde kız tarafınca düzenlenir. Elbette her gelin adayı bu törenler sırasında hayallerindeki gibi tasarlanmış ürünlere yer vermek ister.

Mutluson Atölyesi olarak bu özel günlerinizde ihtiyacınız olan tüm ürünleri size özel olarak tasarlıyor. Görsellerde yer alan söz nişan tepsisi modelleri de size özel olarak hazırlanmaktadır. Birlikteliğinizin simgesi olan yüzüklerin taşınacağı tepsi modellerini size özel olarak hazırlıyoruz. Sipariş verirken yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirebilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Sipariş oluşturmak çok kolay! Tercih etmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp üzerinden bize gönderin ve üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirin. İşte her şey bu kadar basit!

Size özel olarak hazırlanan siparişleriniz yurtiçindeki ve yurtdışındaki adresinize alıcı ödemeli olarak kargolanabilmektedir.

Söz nişan tepsisi modellerinin fazlalığı ve özgün tasarımlarımız nedeniyle aynalı, camlı, kulplu, kulpsuz, yuvarlak, kare, gold, gümüş, siyah gibi onlarca seçeneği mevcuttur.

Son zamanlarda özel koşullar nedeniyle gelin adayları kız isteme ve söz organizasyonunu bir arada yapar oldu. Bu nedenle kız isteme sırasında ihtiyaacınız olan damat fincanı modeli ile tercih etmiş olduğunuz yüzük tepsisi modelini takım olarak size özel olarak üretebiliriz.

Her zaman en iyiyi en uygun fiyatlara sunmayı hedefliyoruz. Çünkü biliyoruz ki evlilik maliyetleri özellikle son yıllarda arttı. Bu nedenle ürünlerimizin pek çoğunu günlük hayatta da kullanılabilir olarak üretiyoruz. Yalnızca dekoratif değil; hem hayatınızın en güzel günlerinde kullanabileceğiniz söz nişan tepsisi olarak kullanabileceğiniz hem de mutlu evliliğinizde servis aracı olarak kullanabileceğiniz ürünler hazırlıyoruz. Üstelik sadece Türkiye’nin tüm şehirlerine değil yurt dışına da en kısa sürede alıcı ödemeli kargo ile en kısa sürede siparişinizi ulaştırıyoruz.

İletişim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Open chat