damat kahvesi, damat kahve fincanı, damat kahvesi fincanı

damat kahvesi, damat kahve fincanı, damat kahvesi fincanı

#kızisteme günü ikram edilecek #tuzlukahvetepsisi, size özel olarak hazırlanmaktadır. #damatfincanı #damatkahvesi #damattepsisi
Ömür boyu unutmayacağınız en güzel günlerinizden biri olan kız isteme töreninde damat beye uzatılan tuzlu kahvenin bulunduğu damat tepsisi Mutlu Son Atölyesi farkıyla sizlerle!

Ürün Kodu: DF672

Damat kahvesi tepsisi ürünümüz ile nişan ve ya söz tepsisi de set olarak satılmaktadır. Diğer damat kahvesi setleri hakkında bilgi almak için internet sitemizin gezinme butonunu tıklayarak damat fincanı başlığını ziyaret edebilirsiniz.

damat tepsisi, damat kahve tepsisi

Sipariş ve Teslimat
Size özel olarak Mutlu Son Atölyesi tasarım ekibi tarafından hazırlanan mavi damat fincanı seti ürünümüz itina ile paketlenerek kargoya teslim edilmektedir. Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olan şirketimiz Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve güvenilir teslimat garantisiyle hizmet vermektedir.

Hayatınız boyunca unutmayacağınız tuzlu kahve anılarını yaşarken kullanabileceğiniz göz alıcı damat kahve fincanı seti ürünlerine sahip olmak için bizler ile instagram sayfamızı olan MutluSonAtolyesi ziyaret edebilir, ürünler ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnstagram sayfamızı ziyaret etmek için lütfen TIKLAYINIZ!

İletişim:
Open chat