Damat Bohçası Süsleme

Evlilik sürecinde karşılıklı hediyeleşmek adettendir. Ülkemizin her yöresinde bu gelenek sürdürülür. Karşılıklı olarak bohça verilmesinin sebebi de budur. Bohça hazırlanırken içerisine pek çok şey koyulabilir. Yöreden yöreye damat bohçası içerisine koyulan hediyeler değişmektedir. Damat bohçası süsleme ürünlerinin başında cam kutular gelmektedir. Elbette bu kutular çok büyük değildir. Bu kutularda sunulacak hediyeler kişiye özel olarak hazırlanmalıdır.

  • Ayakkabı
  • Kozmetik ürünleri
  • Kemer
  • Cüzdan
  • Saat

Yukarıdaki ürünlere hazırlayacağınız damat bohçası içinde yer verebilirsiniz. Cam olduğu için çok kişisel ürünlere yer vermemekte fayda var. Önemli olan ürünlerin fiyatları değil bunun düşünülüp verilmiş olmasıdır.

Pek çok gelin hanımın aklına damat bohçası süsleme konusunda farklı fikirler gelir. Yukarıda yer alan ürünlerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünlerin üzerinde bulunan süslemeler size özel olarak hazırlanmaktadır.

Sipariş vermek için Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Türkiye’nin tüm şehirlerinden sipariş verebilirsiniz. Yurt dışından sipariş vermeyi düşünen hanımları yaşanabilecek riskleri göz önünde bulundurarak gerçekleştirmemizin doğru olmayacağını söylememiz de fayda var. Damat bohçası kutuları haricindeki tüm ürünlerimiz yurt dışına kargolanabilmektedir.

İletişim:
Open chat